Hakkımızda

2001 yılında Ankara'da atılan temeller üzerinde yükselerek bugünlere gelen genç bir şirketiz. Gençliğin verdiği dinamizmle hızla yükselerek Web Tabanlı Teknolojilerde hedeflediği noktalara gelebilmek için çaba sarf etmekte olan ve kendini sürekli yenileyen bir firmadır. Web sayfası Tasarımı ile başlayan hizmet yelpazemize zamanla; Web Hosting, Web Yazılımları, İnteraktif Cd Tasarımı ve çoğaltımı, Multimedya, Web Yayıncılık, Web Danışmanlık hizmetlerini de ekleyerek büyüdük ve güçlendik.

Başkent Yazılım; genç ve dinamik kadrosuyla hızla büyüyerek konusunda deneyimli ve uzman bir çalışma topluluğuna dönüşmüştür.

Müşteri memnuniyetini ve beraber çalışılan şirketlerin menfaatlerini de en ön planda tutmak şirketimizin hizmet anlayışını özetleyen bir kavramdır. Yaptığımız her çalışma bizim için bir sorumluluk ve ciddiyet; her çalışılan kurum da bizim bir çözüm ortağımızdır.

Vizyonumuz

Web-tabanlı teknolojileri kurumlara en uygun şekilde adapte ederek; şirketlere artı bir değer sağlamak ve yüksek kaliteli bilişim çözümlerimiz ve hizmetlerimiz ile Türkiye'de güvenilir ve kalıcı bir marka ve isim olmaktır.

Adres:
İzmir Caddesi Sümer 1 Sokak 2/9 Kızılay Çankaya/Ankara
Tel:
0 (312) 232 4516 - 232 4503
Faks:
0 (312) 232 0397
E-Posta:
Copyright © 2009 baskentyazilim.com.tr - Bütün hakları Başkent 06 Tasarım Yazılım Ltd. Şti.'ye aittir.